Do 58 000 dofinansowania z programu
Mój Prąd 5.0

ZAPYTAJ O DOTACJĘ
471 580
kWp
Zainstalowana moc fotowoltaiczna
92 489 784
PLN
Zaoszczędzone
pieniądze
351 209
Zrealizowanych
zleceń
90%
Realizacji z poleceń zadowolonych klientów

Promocje dla Domu i Biznesu

Dlaczego Hymon Białystok?

Kompleksowość
i rzetelność

Kompletny audyt, szybki montaż, dotacja na Twoje konto

Gwarancja
PREMIUM 15 lat

Gwarancja

Zainwestuj w swoją instalację i czuj się bezpiecznie z polską gwarancją na 25 lat na uzysk

100+ własnych
ekip monterskich

Nasza ekipa

Dzięki własnym ekipom dajemy aż 15 lat gwarancji na nasz montaż

Dlaczego warto nam zaufać?

We współpracy z niemieckim liderem stworzyliśmy ekskluzywną linię systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Pompy ciepła Blaupunkt to połączenie marki ze 100-letnią tradycją oraz innowacyjnego podejście Hymon w rozwoju OZE w Polsce. Pompy ciepła Blaupunkt to gwarancja ciepłej wody użytkowej oraz zachowania komfortowej temperatury wewnątrz budynku, nawet podczas skrajnych temperatur na zewnątrz. Pompy ciepła z serii Blaupunkt są dedykowane do europejskiego klimatu. Urządzenia marki Blaupunkt są oszczędne i efektywne, wykorzystują komponenty od światowej klasy producentów, a ponadto charakteryzują się ciekawym i przemyślanym designem. Pompy pozytywnie przeszły testy w Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGiOŚ AGH w Miękinii.

Nasze Realizacje

Województwo: Podlaskie, Moc: 32,4 KW
Województwo: Podlaskie, Moc: 32,4 KW
Województwo: Podlaskie, Moc: 13,6 KW
Województwo: Podlaskie, Moc: 6,3 KW
Województwo: Podlaskie Moc: 15,4 KW
Województwo: Podlaskie, Moc: 17,0 KW
Województwo: Podlaskie, Moc: 6,7 KW

Opinie naszych klientów

Polecam, założyliśmy fotowoltaike na dom+gospodarstwo, terminy dogodne, ekipa przyjechała dość szybko. Pan Adrian  który wyceniał  nam instalacje widać że zna się na rzeczy.

Białystok, Podlaskie

Bardzo polecam firme Hymon profesjonalny montaż oraz wykonanie jestem zadowolona z kontaktu z technikami moc instalacji idealnie wyliczona

Marzena L.
Bialystok, Podlasie

Jestem bardzo zadowolony pod każdym względem z wyboru firmy Hymon. Wyróżniają się fachowym doradztwem oraz stałym kontaktem i pomocą. Wykonanie instalacji przebiegło szybko i sprawnie, bez żadnych problemów.

Krzysztof P.
Białystok

Polecam, dobry kontakt z firmą, na każde moje pytanie uzyskałem odpowiedź, jesteśmy zadowoleni z instalacji fotowoltaiki. W 2 tygodnie instalacja była już na dachu, wczoraj wszystko ruszyło z licznikiem 2 kierunkowym. Nic dodać nic ująć.

Iwona Z.
Bialystok, woj. Podlaskie

Oceniam bardzo pozytywnie współpracę z firmą Hymon przy realizacji mikroinstalacji fotowoltaicznej.Ekipa instalacyjna szybko i sprawnie zrealizowała zlecenie w ciągu 6 godzin. Mogę polecić tę firmę innym klientom.

Bialystok, Podlasie
Partnerzy:
Media MarktSantanderAlior BankCABlaupunktHisense

Lider FOTOWOLTAIKI i POMP CIEPŁA na Podlasiu

HYMON to czołowa polska firma zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi. Została wyróżniona Diamentami Forbesa 2021 – nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Potencjał i pozycja firmy zostały dostrzeżone przez inwestorów, wśród których znalazł się jeden z najlepszych piłkarzy na świecie – Robert Lewandowski.

HYMON zajęła w 2019 roku 1. miejsce pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych wśród firm biorących udział w badaniu rynku PV, które przeprowadził Instytut Energetyki Odnawialnej. Wyniki badań statystycznych z 2020 roku tylko potwierdziły naszą pozycję lidera.

HYMON to lider rynku fotowoltaicznego w Polsce od 2011 roku, specjalizuje się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych. 100 własnych ekip monterskich i 5 podwykonawczych pozwala zrealizować miesięcznie ponad 1300 instalacji fotowoltaicznych, zapewniając ciągłość i wysoką jakość serwisu.

Ekspert w dziedzinie Fotowoltaiki – Twoja Firma Fotowoltaiczna w Podlaskim

Odkryj Moc Słońca w Białymstoku z Naszymi Panelami Fotowoltaicznymi!Witamy w Hymon Białystok, wiodącej firmie fotowoltaicznej w województwie podlaskim, specjalizującej się w dostarczaniu i instalacji najnowocześniejszych paneli PV. Jesteśmy dumni, że możemy oferować mieszkańcom Białegostoku i całego regionu podlaskiego rozwiązania fotowoltaiczne najwyższej klasy.

Nasza Oferta: Panele Fotowoltaiczne dla Twojego Domu i Biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu, dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze panele PV są wyborem numer jeden dla tych, którzy szukają niezawodnych, efektywnych energetycznie i kosztowo rozwiązań do produkcji energii elektrycznej.

Dlaczego Wybrać Naszą Firmę Fotowoltaiczną?

Doświadczenie i Profesjonalizm: Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej.

Indywidualne Projekty: Każda instalacja fotowoltaiczna jest starannie projektowana, aby spełnić specyficzne wymagania naszych klientów w Białymstoku i w całym województwie podlaskim.

Wysoka Jakość i Wydajność: Oferujemy panele fotowoltaiczne najwyższej klasy, które zapewniają maksymalną efektywność energetyczną i długotrwałą wydajność.

Pełne Wsparcie: Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie – od konsultacji po instalację i serwis.Zrównoważona Energia dla Twojego Domu i Firmy.

Wybór fotowoltaiki to inwestycja w zrównoważoną przyszłość i znaczące oszczędności. Nasze instalacje fotowoltaiczne to nie tylko oszczędność na rachunkach za prąd, ale także aktywny wkład w ochronę środowiska.Skontaktuj się z Nami Już Dziś!Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące fotowoltaiki. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach w Białymstoku i województwie podlaskim. Razem możemy wykorzystać moc słońca!

Zamów bezpłatną wycenę
i sprawdz dotację

Dziekujemy! Nasz agent sie z Toba skontaktuje
Oops! Something went wrong while submitting the form.