Do 70 600 dofinansowania z programu
Czyste powietrze

471 580
kWp
Zainstalowana moc fotowoltaiczna
92 489 784
PLN
Zaoszczędzone
pieniądze
351 209
Zrealizowanych
zleceń
90%
Realizacji z poleceń zadowolonych klientów

ZMAKSYMALIZUJ SWOJE Oszczędności z pompą Ciepła I DOFINANSOWANIEM

Dlaczego Hymon Białystok?

Kompleksowość
i rzetelność

Kompletny audyt, szybki montaż, dotacja na Twoje konto

Gwarancja
PREMIUM 15 lat

Gwarancja

Zainwestuj w swoją instalację i czuj się bezpiecznie z polską gwarancją na 25 lat na uzysk

100+ własnych
ekip monterskich

Nasza ekipa

Dzięki własnym ekipom dajemy aż 15 lat gwarancji na nasz montaż

Dlaczego warto nam zaufac?

We współpracy z niemieckim liderem stworzyliśmy ekskluzywną linię pomp ciepła i systemów fotowoltaicznych.

Pompy ciepła Blaupunkt to połączenie marki ze 100-letnią tradycją oraz innowacyjnego podejście Hymon w rozwoju OZE w Polsce. Pompy ciepła Blaupunkt to gwarancja ciepłej wody użytkowej oraz zachowania komfortowej temperatury wewnątrz budynku, nawet podczas skrajnych temperatur na zewnątrz. Pompy ciepła z serii Blaupunkt są dedykowane do europejskiego klimatu. Urządzenia marki Blaupunkt są oszczędne i efektywne, wykorzystują komponenty od światowej klasy producentów, a ponadto charakteryzują się ciekawym i przemyślanym designem. Pompy pozytywnie przeszły testy w Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGiOŚ AGH w Miękinii.

Nasze Realizacje

Województwo: Podlaskie, Pompa Ciepła: 10 KW
Województwo: Podlaskie, Pompa Ciepła: 20 KW
Województwo: Podlaskie, Pompa Ciepła 8 KW, Wykonanie Kotlowni
Województwo: Podlaskie, Pompa Ciepła: 8 KW
Województwo: Podlaskie, Pompa Ciepła: 16 KW
Województwo: Podlaskie, Pompa Ciepła 8 KW, Modernizacja Kotlowni

Opinie naszych Klientów

Polecam nawet z uwagi na poważne traktowanie klienta, termin który był wyznaczony był terminem montażu, bez spóźniania, przekładania. Pompa działa sprawnie, ekipa monterska sprytna.

Białystok, Podlaskie

Wspaniała pompa niemieckiej firmy.Bardzo dziękujemy za fachową oraz kompleksową obsługę.PS dotacja dotarła do nas po 35 dniach!

Dawid L.
Bialystok, Podlasie

Bardzo polecam ta firmę, super doradztwo, rewelacyjny kontakt z klientem, firma na prawdę zna się na rzeczy, w moim przypadku była to pompa. Poleciłabym każdemu z ręka na sercu!!!!!

Ewelina U.
Białystok

Polecam firme, bardzo mila obsluga, w dodatku pełny profesjonalizm, montaż w przeciągu 1,5 miesiaca i pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Bialystok, woj. Podlaskie

Zainstalowaliśmy fotowoltaike oraz pompę ciepła już jakiś czas temu, wszystko z pomocą Pana Adriana z oddziału w Białymstoku. Bardzo dobry kontakt, pomoc w dofinansowaniu, dostaliśmy już zwrot z czystego powietrza i teraz zaczynamy swój sezon grzewczy z pompa blaupunkt o mocy 13kw.

Bialystok, Podlasie

Lider FOTOWOLTAIKI i
POMP CIEPŁA na Podlasiu

We współpracy z niemieckim liderem stworzyliśmy ekskluzywną linię systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Pompy ciepła Blaupunkt to połączenie marki ze 100-letnią tradycją oraz innowacyjnego podejście Hymon w rozwoju OZE w Polsce.

Pompy ciepła Blaupunkt to gwarancja ciepłej wody użytkowej oraz zachowania komfortowej temperatury wewnątrz budynku, nawet podczas skrajnych temperatur na zewnątrz.

Pompy ciepła z serii Blaupunkt są dedykowane do europejskiego klimatu. Urządzenia marki Blaupunkt są oszczędne i efektywne, wykorzystują komponenty od światowej klasy producentów, a ponadto charakteryzują się ciekawym i przemyślanym designem. Pompy pozytywnie przeszły testy w Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGiOŚ AGH w Miękinii.
Partnerzy:
Media MarktSantanderAlior BankCABlaupunktHisense

Zamów bezpłatną wycenę
i sprawdz dotację

Dziekujemy! Nasz agent sie z Toba skontaktuje
Oops! Something went wrong while submitting the form.