471 580
kWp
Zainstalowana moc fotowoltaiczna
92 489 784
PLN
Zaoszczędzone
pieniądze
351 209
Zrealizowanych
zleceń
90%
Realizacji z poleceń zadowolonych klientów

Jedyna TAK kompleksowa promocja na rynku

1etap

Audyt
przedmontażowy


2etap

Montaż instalacji PV z
magazynem energii


3etap

Przyłączenie do sieci

4etap

Złożenie wniosku do programu
Mój Prąd 6.0

5etap

Produkcja prądu przed
zimą

6etap

Płatność dopiero w
2025r.

ROZBUDUJ SWOJĄ INSTALACJĘ PV o MAGAZYN ENERGII

PRZEŁOM W MAGAZYNOWANIU ENERGII

Odkryj przyszłość samowystarczalności energetycznej z naszymi zaawansowanymi rozwiązaniami w magazynowaniu energii. Magazyny energii są kluczem do pełnego wykorzystania potencjału Twojej instalacji fotowoltaicznej, umożliwiając przechowywanie nadwyżek wyprodukowanej energii i wykorzystanie jej według Twoich potrzeb.
Niezależność to wygoda, a z magazynem jest to teraz na wyciągnięcie ręki!

Kompleksowość
i rzetelność

Maksymalna energia akumulatora dzięki optymalizacji

Gwarancja
PREMIUM 10 lat

Gwarancja

Możliwość elastycznego rozszerzania pojemności akumulatorów

100+ własnych
ekip monterskich

Nasza ekipa

Przyjazne dla użytkowników sterowanie za pomocą jednego przycisk

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI MAGAZYNOWANIU ENERGII?

Optymalizacja instalacji PV - Posiadając magazyn energii nadwyżki nie są oddawane bezpośrednio do sieci energetycznej, a Ty sam decydujesz, kiedy chcesz je wykorzystać. 

Niezależność - Magazyn zwiększa niezależność, umożliwiając korzystanie z energii nawet wtedy, gdy produkcja z paneli jest zbyt niska lub zerowa, co przyczynia się do stabilności dostaw energii.

Wzrost autokonsumpcji - Instalacja z magazynem energii to realny wzrost zużycia własnego, z 40 nawet do 70% 

Oszczędność -  Magazyn energii pomaga w zminimalizowaniu kosztów związanych z siecią energetyczną nawet do 90%

Opinie naszych klientów

Polecam, założyliśmy fotowoltaike na dom+gospodarstwo, terminy dogodne, ekipa przyjechała dość szybko. Pan Adrian  który wyceniał  nam instalacje widać że zna się na rzeczy.

Białystok, Podlaskie

Bardzo polecam firme Hymon profesjonalny montaż oraz wykonanie jestem zadowolona z kontaktu z technikami moc instalacji idealnie wyliczona

Marzena L.
Bialystok, Podlasie

Jestem bardzo zadowolony pod każdym względem z wyboru firmy Hymon. Wyróżniają się fachowym doradztwem oraz stałym kontaktem i pomocą. Wykonanie instalacji przebiegło szybko i sprawnie, bez żadnych problemów.

Krzysztof P.
Białystok

Polecam, dobry kontakt z firmą, na każde moje pytanie uzyskałem odpowiedź, jesteśmy zadowoleni z instalacji fotowoltaiki. W 2 tygodnie instalacja była już na dachu, wczoraj wszystko ruszyło z licznikiem 2 kierunkowym. Nic dodać nic ująć.

Iwona Z.
Bialystok, woj. Podlaskie

Oceniam bardzo pozytywnie współpracę z firmą Hymon przy realizacji mikroinstalacji fotowoltaicznej.Ekipa instalacyjna szybko i sprawnie zrealizowała zlecenie w ciągu 6 godzin. Mogę polecić tę firmę innym klientom.

Bialystok, Podlasie
Partnerzy:
Media MarktSantanderAlior BankCABlaupunktHisense

Lider FOTOWOLTAIKI
i POMP CIEPŁA na Podlasiu

HYMON to czołowa polska firma zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi. Została wyróżniona Diamentami Forbesa 2021 – nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Potencjał i pozycja firmy zostały dostrzeżone przez inwestorów, wśród których znalazł się jeden z najlepszych piłkarzy na świecie – Robert Lewandowski.

HYMON zajęła w 2019 roku 1. miejsce pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych wśród firm biorących udział w badaniu rynku PV, które przeprowadził Instytut Energetyki Odnawialnej. Wyniki badań statystycznych z 2020 roku tylko potwierdziły naszą pozycję lidera.

HYMON to lider rynku fotowoltaicznego w Polsce od 2011 roku, specjalizuje się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych. 100 własnych ekip monterskich i 5 podwykonawczych pozwala zrealizować miesięcznie ponad 1300 instalacji fotowoltaicznych, zapewniając ciągłość i wysoką jakość serwisu.

Zamów bezpłatną wycenę
i sprawdz dotację

Dziekujemy! Nasz agent sie z Toba skontaktuje
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Hymon swinansuje program Moj Prad. Zaplac polowe. Dotacja aż do 22 000PLN.
ZAPYTAJ O DOTACJĘ